Ceketli Tesettür Elbise Modelleri

Kategori: Tesettür Abiyeler - 34 Görüntüleme - Yorum Yazın
Ceketli Tesettür Elbise Modelleri

Ceketli tesettürlü abiye elbise modelleri, tesettürlü bayanların şıklığına şıklık katan ceketli abiye elbise modelleri bu yıl da farklı kesim, farklı renk ve detaylarıyla tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuştur. Bu yılın önlü marklarından sizin için göz de olan modelleri araştırdık,

Dantel ceketli olan ceketin kesimi dar kesimli ve kısa olan ceketin elbisenin ise etek kısmı hafif dar kesimli ve uzun olan pudra rengi ve gümüş rengin uyum sağladığı şık ve özel bir ceketli tesettür abiye modelidir her yaşta bayanın giyebileceği bir modeldir. Bu modelin farklı renkleri de mevcuttur.

Ceketli başka bir abiye modelimiz ise ceket kısmının da gümüş taşlarla cekete detay verilmiş dar kesimli bir ceket olan elbise ise kloş kesimli uzun olan beyaz rengin hakim sürdüğü özellikle genç ve orta yaş tesettürlü bayanların tercih edebileceği bir modeldir ilkbahar ve yaz ayların da özel gün ve gecelerde şıklığınıza şıklık katacak bir modeldir.
Zümrüt yeşili olan elbisenin rengi elbisenin ceketin de ki gümüş ve siyah taşların verdiği mükemmel detay hem ceketin kolları hem de kemeri aynı taşlarla detaylandırılmış elbisenin etek kısmı balık ve uzun kuyruklu olan farklı ve güzel bir ceketli tesettür abiye elbise modelidir.

Farklı bir model olan ceketli olan bir abiyemizde önlü bir markanın tasarımı olan bordo rengi olan ceket kısmı dar kesimli ceketin kesimi önden v kesimli ve önden gümüş taşlarla ceketi detaylandırılmış elbisenin kesimi ise uzun ve dar kesimli olan oldukça şık bir modeldir. Fiziği düzgün , boy sorunu olmayan bayanların tercih etmesi daha doğru olan bir modeldir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!