2014 Dilber Tesettür Ferace Modelleri Fiyatları

Kategori: Pardesü Kaplar - 21 Görüntüleme - Yorum Yazın
2014 Dilber Tesettür Ferace Modelleri Fiyatları

Tesettür ferace modelleri Kapalı hanımların giydiği pardesü modellerine farklılık katarak, farklı isimle karşımıza çıkan, son yıllarda tesettür giyim de en çok aranan modeller arasında yer alıyor. Dilber tesettür 2013 yılı için birbirinden şahane ve kaliteli ferace modelleriyle tesettürlü hanımlar için moda da trendi yakalamalarını sağlıyor.

2013 ferace modellerin de taşlı, işlemeli,renkli,balon kollu, taş baskılı,omuzları katlı, pileli, parlak ve mevlana modeli feraceler yer alıyor.Genç kızlar tarafından  önden bağlamalı fiyonklu ferace modelleri tercih edilebilir. Biraz daha yaşça büyük hanımlar içinse işlemeli taşlı ferace modelleri tercih edilebilir.

Feraceler aslında tesettürlü hanımların kurtarıcısı sayılabilir. İçine ne giyerseniz giyin,ister günlük kıyafetler üstüne, ister eşofmanınız üstüne giyin. Dışarı çıkarken üzerinize alıverdiğiniz feracenizle hem dinimizin ölçülerine göre kapanmış, hemde şık ve temiz bir giysiyle dışarıya çıkmış olacaksınızdır.

Ferace Fiyatları ise 129 tl ile 139 tl arasında satılıyor.

Peki ben bunları online olarak nasıl satın alırım diyorsanız? Google de modanisa yazarak en güzel ferace modellerine ulaşıp satın alabilirsiniz.

Tesettür Ferace Modelleri Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Tesettürlü Modeller

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!