Gelin Duvak Modelleri

Kategori: Gelinlikler - 5 Görüntüleme - Yorum Yazın
Gelin Duvak Modelleri

Kadınlar daha küçük yaştan itibaren gelin olmanın hayalini kurmaya başlarlar. Hele ki yaş makama erdiğinde ve düğün günü yaklaştığı vakit bu hayaller daha da büyük bir hal alır. Her gelin bu özel gününde çok güzel görünmek ister. İşte durum böyle olunca sadece gelinliğin güzel olmasıyla iş kalmamaktadır. Aynı zamanda gelinliğin yanında kullanılan aksesuarlarında gelinliği ortaya çıkarması gerekmektedir. Bunun için en önemli detay kesinlikle gelinlik için kullanılmış olan duvak olacaktır.

Gelin duvak modellerine göz atıldığı zaman birçok model dikkatimizi çekmeyi başarmaktadır. Gerek kısa duvaklar gerekse uzun duvaklara çok rahat bir şekilde karşılaşılır. Eğer ki kabarık bir gelinlik tercih edilecek ise muhakkak yere kadar uzanan ve içerisi dantel işlemeli olan duvak modelleri tercih edilmelidir. Fakat düz elbise tarzında bir gelinlik tercih edilecekse yada etek boyda olan bir gelinlik tercih edilecek ise muhakkak kısa olan, hatta omuzların hafif aşağısında olan ve daha çok düz işleme içermeyen duvak modelleri tercih edilmelidir.

Aynı şekilde yuvarlak bir yüze sahip biriyseniz hafif uzun olan ve yüzünüzde yan taraflara doğru gelebilecek şekilde dökülen duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer ki dikdörtgen bir yüze sahipseniz daha çok kabarık durabilecek duvak modellerini tercih etmelisiniz. Fakat oval bir yüze sahipseniz her türden duvağı çok rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz için bu durum karşısında panik yapmadan istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!