Kırmızı Tek Omuz Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 9 Görüntüleme - Yorum Yazın
Kırmızı Tek Omuz Elbise Modelleri

Yaz geldi. Artık bayanların elbise dönemi başladı. Hem çok rahat olması hem de çok şık durması nedeniyle genelde bayanlar elbise giymeyi tercih ediyorlar. Bu sene en trend olan bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında tek omuz modeller yerini alıyor. Özel günler için ayrı tasarlanmış günlük giyim için hazırlanmış bir çok güzel model bulunmakta. Peki özel gecede nasıl modeller tercih edilmeli ve kombinlenmeli?

İddialı olmayı seviyor ve dikkat çekmeyi seviyorsanız tercihiniz mutlaka kırmızı tek omuzlu taşlarla detaylandırılmış bir elbise tercih edebilirsiniz. Kırmızı ile siyahın uyumluluğunu herkes bilir kırmızı elbisenin altına siyah ince topuklu bir ayakkabı ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu senenin modası ense kısmında dağınık bir topuzla harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Düzgün bir fiziğe sahipseniz ve bacaklarınıza güveniyorsanız tek omuzlu kırmızı mini bir elbise tercih ederek görenleri büyüleyebilirsiniz. Balık etek şeklinde giden modeller de çok beğenilmektedir.

Günlük hayatta giyebileceğiniz rahat kırmızı tek omuzlu elbise modellerini de babetler ile giyebilirsiniz. Bayanlar size bir önerim olacak elbise seçimi yaparken mutlaka önce fiziğinizi iyi tanımanız gerekmektedir. Tek omuzlu elbise modellerini dik omuzlu bayanlar daha iyi taşıyabiliyor. Elbise seçerken mutlaka boyunuzu , kilonuzu ve tem ten renginizi göz önünde bulundurarak seçim yaptığınızda doğru seçim yapmış olursunuz. Her moda size uyacak diye bir şey yoktur. Güzel kalın :)

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!