Kloş Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 9 Görüntüleme - Yorum Yazın
Kloş Elbise Modelleri

Kloş etekli elbiseler bayanların sevdiği ve özel gece günler dışında günlük elbise kullanımda da tercih etiği bir modeldir hem tesettürlü giyinen bayanların hem de açık giyinen bayanların sevdiği bu modelin bu yıl ki modellerine göz atalım.

Tesettürlü bayanlar için bu yıllın en çok tercih edilen modellerinden olan arkası uzun önü daha kısa olan kloş elbise modelidir farklı renkleri olan modelin en çok tercih edilen renkleri bordo, kırmızı, siyah olan renkleri daha çok tercih edilmektedir.

Kloş olan etek kısmı uzun olan, kol kısmı kalın askılı olan, mavi renkli ve çiçekli olan hem günlük kullanacağınız hem de şık ayakkabı ve çanta ile özel günlerde de giyebileceğiniz kloş elbise modelidir. Kolları ve etek uçları dantel detaylı olan dize kadar uzun olan, göğüs dekolteli olan kloş elbise modelidir, farklı renkleri de bulunan modelin genç kızların ve orta yaş bayanların tercih ettiği bir modeldir.

Tam da yaza yakışan cıvıl cıvıl bir model olan beyaz renkli ve çiçek desenli diz kadar uzun ve omuz askılı olan kloş elbise modelidir, her ortam da kolay kombin oluşturabileceğiniz güzel bir modeldir.

Kot kumaşlı olan üst kısmı dar kesimli ve dantel işlemeli, kemer detayı da bulanan kloş kot elbise modelidir tesettürlü bayanların da tercih edebileceği spor rahat bir elbise modelidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!