Mezuniyet Balosu İçin Tesettür Elbise Modelleri

Kategori: Tesettür Abiyeler - 19 Görüntüleme - Yorum Yazın
Mezuniyet Balosu İçin Tesettür Elbise Modelleri

Her kadının öğrencilik döneminde yaşadığı en önemli an mezuniyet töreni ve mezuniyet balosu olsa gerek. Bu anların en muhteşem ayrıntısı olmayı istemek de çoğumuzun hakkı. Bu nedenle en şık abiyeler ve elbiseler günler, hatta haftalar öncesinden incelemeye başlanır. Tahmini bir bütçe biriktirilmeye başlanır bunun için.

Abiye ve elbise modelleri oldukça çeşitli ve yüzlercesi bulunmaktadır. Bunlar arasında en uygun ve en şık olanını seçmek hiç de kolay değildir. Bu nedenle tarzınıza ve vücudunuza en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.
Eğer tesettürlü bir kadın iseniz, aldığınız elbisenin teninize uygun olmasını dikkate almalısınız. Armut tipi vücuda sahip kadınlar belden bollaşan küloş elbiseleri, elma tipi vücuda sahip olan kadınların yarasa kol, dökümlü kumaştan üretilen kurtarıcı elbiseleri ve sütun tipi vücuda sahip kadınlar ise düz kalem etek tarzı inen elbise modellerini tercih etmelidir. Böylelikle kusurlarınızı kapatarak şahane görünebilirsiniz.

Mor, mint yeşili, gök mavisi, bordo, vişne çürüğü ve gül kurusu gibi renklerin rövanşta olduğu mezuniyet elbise modelleri arasında, belden sonra bollaşan modeller, düz inen zarif modeller, son dönemlerde moda olan kolları volanlı elbise modelleri, kuşaklı veya kemerli spor modeller, payetli, işlemeli, dantel işlemeli, kupür detaylı, boncuk,inci veya taş detaylı elbise modellerini ve daha nice elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Tesettür sitelerinde ve mağazalarında yüzlerce seçenek sizi beklemektedir. Vücut tipinize, cilt tonunuza ve boyunuza uygun olmasına özen gösterdiğiniz takdirde beğeninize ve bütçenize en uygun olanı alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!