Renkli Eşarp Modelleri

Kategori: Eşarp Şal Modelleri - 54 Görüntüleme - Yorum Yazın
Renkli Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçasıdır eşarp. Giyilen kıyafetin kombinini tamamlayan ve şık giyimimize son imzayı atan parçadır. Kimilerine göre sihirli bir dokunuş olarak da adlandırılabilir. Eşarplar kıyafetlerimizle, ayakkabı veya çantamız ile uyumu yakalayıp harika bir görünüme sahip olmamızı sağlar. durum böyle olunca haliyle eşarp seçiminde dikkat etmeli, kombin ayarını titizlikle yapmamız gerekmektedir.

Eşarpları çok kıyafetle uyum sağlayıp kullanabilme şansımız vardır. Bunu yerine getirebilmemiz için aldığımız eşarpların renk ve desen uyumunu da iyi ayarlamamız gerekiyor.

Hal böyle olunca renkli ve bol desenli eşarpları gardırobumuzda bulundurmamız bizim için gayet sağlıklı bir seçim oluyor. İçinde birden çok renk olan eşarpların yönlerini değiştirip değiştirip farklı şekillerde takıp kullanabiliriz. Renkli eşarplar her zaman daha kullanışlı olmuştur. Hem maddi anlamda bize fayda sağlar. düşünsenize her kıyafetinize uyan bir kaç eşarp ile günü kurtarmak varken, her kıyafete özel eşarp aldığınızı. Bu kimine göre özel ve güzel bir durum ama diğer taraftan da biraz maddi anlamda sıkıntı çıkarabilecek bir olay.

Renkli eşarplar bir de en güzel ve göze çarpıcı şekilde kullanıldığı zamanlar vardır. Mesela ilkbahar ve yaz mevsiminde kullanılan rengarenk ve cıvıl cıvıl desenli eşarpları takmak insanın içine ayrı bir neşe katarak, şıklığını da geri planda bırakmıyor.

Renkli eşarplar kullanırken bazı giyim kurallarına da dikkat etmemiz gerekmektedir. Mesela desenli bir kıyafetin üstünde bol desenli ve bol renkli bir eşarp seçimi yapmak çok da sağlıklı bir seçim olamayabilir, bu kimine göre bir giyim tarzıdır ama genel olarak bakıldığı zaman şıklığın da bir göstergesidir. Bunu için sade, deseni çok olmayan kıyafetlerin üzerine taktığınız, renkli ve desenli eşarplar kendini daha ön planda gösterecek ve şıklığa imza atacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:1/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!