Sade Gelinlik Modelleri

Kategori: Gelinlikler - 5 Görüntüleme - Yorum Yazın
Sade Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalinde kendisini içinde hayal ettiği beyaz bir gelinlik modeli vardır. Bazıları gösterişli ve bol taşlı gelinlik modellerinden hoşlanırken bazıları ise daha sakin, sade modelleri tercih eder. Son zamanlarda ise tüm kıyafetlerde olduğu gibi gelinlik modasında da sadeliğe gidildiği görülüyor. Sade gelinlikler, kadını hem modern hem de şık gösterdiği için bu sene sıkça tercih ediliyor. Özellikle de kır ve sahil düğünü yapacak gelinler daha uçuş uçuş elbise formundaki gelinlik modellerini tercih ediyor. Bu gelinliklerde hafif taş işlemeler ve hafif bir kabarıklık kullanılabiliyor.

Sade gelinlik modellerine bu sezon Fransız dantelleri de sıkça eşlik ediyor. Her tarafı Fransız dantellerle işlenmiş gelinlikler, kadının zarafetini ön plana çıkarıyor. Modern ve şık bir gelin olmak istiyorsanız sade bir gelinlik de tercih edebilirsiniz. Straplez gelinlikler, kadının güzelliğini ön plana çıkarıyor. Sırt dekoltesinden hoşlanan kadınlar için de sırtı çapraz iplerden oluşan gelinlik modelleri üretiliyor.

Straplez modellerle rahat edemeyen ve askılı bir gelinlik isteyenler için de güpür detaylarla yapılmış askılar kullanılıyor. Özellikle de spor tarzı benimseyen kadınlar daha az kabarık ve az gösterişli gelinlik modellerini tercih ediyor. Küçük detaylar ve taş işlemeler ile gelinliğinizin sadeliğini kırabilir ve daha şık bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Sade gelinlik kullanacaksanız gelin başını da daha sade yapmaya özen göstermelisiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!