Şık Gelinlik Modelleri

Kategori: Gelinlikler - 7 Görüntüleme - Yorum Yazın
Şık Gelinlik Modelleri

Her kadının hayalinde şık bir gelin olmak vardır. Bunun için de öncelikle kendisine en uygun gelinliği bulması gerekir. Her kadının zevkine, bedenine ve tarzına uygun pek çok farklı gelinlik modeli üretiliyor. En şık gelinlik modelleri arasında ise, kuşkusuz ki taş detaylarla zenginleştirilmiş ve dantel işlemelerle hareketlendirilmiş gelinlik modelleri yer alıyor. Her kadının hayalinde yatan bir gelinlik modeli vardır. Bu modeli bulmak için arayışa geçen kadınların yardımına ise ünlü tasarımcıların imzası ile ortaya çıkarılan pek çok gelinlik modeli yetişiyor. Bu modeller, her zaman çok pahalı da satılmıyor.

Her bütçeye uygun şık gelinlik modeli ülkemizde rahatlıkla bulunabiliyor. En şık gelinlik modellerinin arasında tamamı küpür detaylarla işli gelinlik modelleri yer alıyor. İnci detaylı gelinlik modelleri de son zamanlarda gelin adayları tarafından büyük beğeni topluyor. Modern, şık aynı zamanda gösterişli olmak isteyen gelin adayları için de payetli ve yer yer taş işlemeli gelinlik modelleri yetişiyor.

Çok kabarık gelinlik modelleri her zaman olduğu gibi şimdilerde de en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alsa da son zamanlarda daha az kabarık gelinliklerin ön plana çıktığı görülüyor. Kadınlar, kendi vücudunu tanıyarak vücuduna en uygun gelinlik modelini tercih etmelidir. Böylelikle her zaman olduğundan daha şık olacak ve modern bir görünüme ulaşacaktır. Örneğin kilo sorunu olan bir kişi balık gelinlik modeli yerine az kabarık bir gelinlik tercih etmelidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!