2014 Armine Giyim Pardesü Modelleri

Kategori: Pardesü Kaplar - 76 Görüntüleme - Yorum Yazın
2014 Armine Giyim Pardesü Modelleri

Armine Giyim pardesü modelleri 2013- 2014 sezonunda yine farklı tasarımları ve farklı renk seçeneklerindeki pardesüleri ile tesettürlü bayanların ilgisini çekecek hoş kreasyonlar hazırlamış.

Şıklığa, zerafete ve en önemlisi kaliteye önem veren hanımların uğrak yeri haline gelen armine giyim yeni sezon pardesü modelleri ile de bayanlardan aşırı ilgi görecek ve satış patlaması yaşayacak gibi görünüyor.

Üst giysisi olarak giyilen ve haliyle uzun süre eskiyemen pardesüler bir zaman sonra sıkıyor insanı ve yenisini alma gereksinimi duyuluyor. Ama kaliteli ve hoş tasarımlı, kendinize en çok yakışan model de bir pardesü satın aldığınız da bıkmadan uzun yıllar giyebileceğiniz gibi, değiştirmek istediğiniz de yenisini alıp yıllardır giydiğiniz halde yeni gibi duran armine pardesünüzü ihtiyacı olan birine verip onun da yıllarca kullanmasına vesile olabilirsiniz.

2014 Armine pardesüleri lacivert, kiremit, petrol, nefti, bordo gibi farklı renk seçeneklerinde, cep, yaka, düğme ve kemer detaylarıyla hoş görünümlü aynı zamanda herkesin satın alabileceği uygun fiyatlarda satılıyor.

Armine giyim pardesü fiyatları 80 TL ile 115 TL arasında değişiyor.

Daha fazla detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için, ayrıca satın almak için online armine alışveriş sitesi armine.com

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Tesettürlü Modeller

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!