El Çantası Modelleri

Kategori: Çanta Modelleri - 64 Görüntüleme - Yorum Yazın
El Çantası Modelleri

Kadınlar için hangi kıyafet olursa olsun, çantasız bir kombin düşünülemez. Pratik kullanımlarıyla da el çantaları her zaman kadınların ilk çanta tercihleri arasında olmuştur.

El çantaları istenilen boy, model ve renkte üretilmektedir, tercihlere sunulmaktadır. El çantalarının en çok tercih edilen türleri deriler olsa da süet, güderi, jean kumaşlardaki el çantaları da son döneme damgasını vuran moda el çanta modellerinden olmuştur.

El çantaları hem gündüz kombinlerinde hem de gece davetlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Gündüz kombinleri için hem elde tutulan hem de omuza asılabilen çantalar en çok tercih edilen modellerdir. Dışarı çıkarken yanına cüzdan, iş ile ilgili dosyalar veya yiyecekler alan kadınlar genelde büyük boy el çantalarını tercih etmektedir. Daha az eşyayla dışarı çıkan kadınlar ise daha küçük boydaki çantaları tercih etmektedir.

Gece davetleri için de genelde büyük boy değil, küçük boydaki el çantaları tercih edilmektedir. Hatta cüzdan boyutundaki portföy çantalar gece şıklıklarını tamamlayan ve en çok tercih edilen el çantası modellerdir. Portföy çantalar neredeyse her renk ve modelde üretilmektedir.

Askılı ve askısız portföy çantalar olduğu gibi, askısının takılıp çıkarılabilen çeşitlerdeki portföyler de vardır. Kıyafetinize göre tercih edeceğiniz portföy çantanız sade veya payetli olabilir.

Bir gece davetinde giyindiğiniz elbiseniz çok sadeyse kombininize payetli veya ışıltılı portföy çantanız ile hareket katabilirsiniz. Elbisenizin deseni veya modeli hareketliyse de ipek veya şifon çok sade bir portföy çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!