Kışlık Mini Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 68 Görüntüleme - Yorum Yazın
Kışlık Mini Elbise Modelleri

Mini elbiseler hangi mevsimde giyinilirse giyinilsin her zaman farklılık yaratır, ancak kışın kombinlenen mini elbiseler ile çok daha hoş bir görünüm elde edilebilir. Bunun nedeni ise çorap ve ayakkabılar ile bütünlüğün daha güzel bir şekilde oluşturulmasındandır.

Örneğin mini elbiseniz düz bir modelde ise altına renkli koton çorap ve uzun çizme ile farklılık yaratabilirsiniz. Mini elbiselerin altına uzun çizme giyinilebileceği gibi bilekte duran botlar da tercih edilebilir. Elbiseniz ile ayakkabınız aranızda bir geçiş oluşturmak için çorap kullanabilirsiniz.

Kışlık mini elbiselere en çok yakışan aksesuarlar kemerlerdir. Tercih edeceğiniz kemerler kalın veya ince olabilir. Göğüs altına veya bel üstüne takacağınız kemerleriniz ile ayakkabınız aranızda bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kışlık mini elbiseler son derece kurtarıcı kıyafetlerdir. Çünkü günlük kombinlerde, iş ortamlarında ve gece davetlerinde rahatlıkla kullanılabilirler.

Kışlık mini elbisenizi günlük olarak kombinleyecekseniz üzerine bol ve salaş bir kazak giyinerek bile kullanabilirsiniz. Saçlarınızı toplayıp veya dağınık topuz yapıp hem şık hem spor bir görünüm kazanabilirsiniz.
İş ortamlarında, kışlık mini elbisenizi blazer tarzı ceketlerle kullanabilirsiniz. Eğer elbiseniz düz renkte sade bir elbise ise ceketinizi desenli; elbiseniz desenli ise de ceketinizi düz ve sade seçmelisiniz. Böylece karışık bir görünüm oluşmadan iş ortamlarına uygun giyinmiş olursunuz.

Kışlık mini elbisenizin yakası açıksa ve iş ortamında tercih edecekseniz boynunuza fular bağlayabilirsiniz. Hatta fularınız ile aynı renkte veya benzer tonlarda ruj sürerek farklılık yaratabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!