Straplez Yazlık Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 67 Görüntüleme - Yorum Yazın
Straplez Yazlık Elbise Modelleri

Straplez elbiseler neredeyse her kadının gardrobunda bulunan ve yaz mevsiminin en kurtarıcı parçalarından biridir. Straplez elbiseler ister dar modellerde olsun ister geniş kesim modellerde olsun her zaman farklılık yaratabilecek bir kıyafettir.

Straplez elbiseniz geniş kesimde ise boyunun bileğe kadar inmesi ve ince kumaştan olması daha büyük bir avantaj olur. Çünkü yaz mevsiminde uçuş uçuş straplez bir elbise hem gündüz kombinlerinde hem de gece kombinlerinde çok şık duracaktır.

İnce kumaştan, uzun straplez elbisenizin altına sandalet tarzı rahat ayakkabılar veya şık terlikler tercih edebilirsiniz. Straplez elbiseniz sade bir modelde ise ayakkabı tercihiniz daha hareketli olabilir. Ayaklarda oluşturulan hareket boyunda da devam edebilir. Boynu açık elbisenizin üzerine büyük ve gösterişli isterseniz boncuklu isterseniz zincirli kolyeler takabilirsiniz.

Staplez elbiseniz dar kesimde ise bu elbisenizi yaz mevsiminin gece davetlerinde kullanmanız tavsiye edilir. Bu tarzdaki elbiseler gece davetlerinin en şık modelleri arasındadır. Dar kesim straplez elbiseniz uzun boyda da olsa kısa boyda da olsa son derece şık parçalardır. Dar kesim straplez elbisenizin altına topuklu veya düz taban ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Straplez dar kesim elbiseniz hareketli desenlerde ise boynunuza çok hareketli kolye takmamız, saçlarınızı hafif dağınık toplamanız tavsiye edilir. Sade desenler de ise boynunuza gösterişli takılar takıp, saçlarınızı daha sakin toplamanız tavsiye edilir. Ayrıca eğer kolye takmak istemezseniz de straplez elbiselerin bir diğer tamamlayıcı aksesuarları uzun küpelerdir. Tercihinizi uzun küpelerden yana da kullanabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!