çanta

Süet El Çantası Modelleri Süet El Çantası Modelleri

Kadınların en önemli aksesuarlarından bir tanesi olmazsa olmaz çanta modelleridir. Bu yüzden dolayı kadınlara çanta denildiği zaman akla birçok model gelmektedir. Fakat bizim üzerinde duracağımız model süet el çantası modelleri..

Çanta Modelleri65 Görüntüleme0 yorum
Bayan Deri El Çantası Modelleri Bayan Deri El Çantası Modelleri

Çanta olarak çok fazla marka ve model alternatifi bulunmaktadır. Boyut olarak seçim yapmak için ihtiyaçları göz önğne almanız gerekir. İçine koyacaklarınız, çanta bölmeleri, koyacaklarınız için çantadaki kullanım alanı fazla ayrıntı..

Çanta Modelleri73 Görüntüleme0 yorum
Deri Sırt Çantası Modelleri Deri Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantalarının son zamanlarda daha çok gündelik yaşama geçtiğini hepimiz görebiliyoruz. Daha önce ellerinde sadece seyahat için kullanılan sırt çantaları artık çoğu bayanın sık sık tercih ettiği çanta modellerindendir. Seyahat..

Takılar62 Görüntüleme0 yorum
Portföy Çanta Modelleri Portföy Çanta Modelleri

Çantalar biz bayanların olmasa olmazıdır, özellikle portföy çantalar hem günlük kullanımlarda hem de özel gün ve geceler kombinlerle uyum sağlayan kıyafetinizi tamamlayan önemli parçalardan biridir. Orta büyüklükte olan zarf şeklin..

Çanta Modelleri67 Görüntüleme0 yorum
Püsküllü Çanta Modelleri Püsküllü Çanta Modelleri

Bu yıl püskülü çantalar vitrindeki yerlerini almaya başlamıştır çantalar da bu yıl püskü modası esmektedir sizin için araştırdık en çok tercih edilen ve yeni tasarımların neler olduğunu araştır, Kürk detaylı..

Çanta Modelleri63 Görüntüleme0 yorum
Örgü Çanta Modelleri Örgü Çanta Modelleri

Kadınların olmazsa olmaz kıyafet aksesuarı kesinlikle çantadır. Kıyafete uygun, trend çanta kullanmakta kadınların isteklerinden biridir. Son yıllarda el örgüsü çantalar oldukça trend olmuş durumdadır. Örgü çantaların fiyatları biraz fazla olsa..

Çanta Modelleri65 Görüntüleme0 yorum