tesettür

Lazer Desenli Ferace Modelleri Lazer Desenli Ferace Modelleri

2014 Ferace modelleri farklı tarz ve modelleriyle karşımıza çıkıyor. Lazer desenli feraceler şık tasarımları veya bilindik renk olan siyah dışında farklı renkleri ile de dikkat çekiyor. Yeni sezon tasarımı olan..

Pardesü Kaplar113 Görüntüleme0 yorum
Tesettür Yelek Modelleri Tesettür Yelek Modelleri

Tesettür yelek modelleri uzun ve kısa modelleriyle yeni sezon da farklı tarz ve farklı tasarımcılara ait çeşitleri ile yine çok beğenilecek yelek modelleri arasında yer alıyor. Spor giyinmeyi seven bayanlar..

Hırkalar84 Görüntüleme0 yorum
Puane Elbise Modelleri 2014 Puane Elbise Modelleri 2014

Puane elbise modelleri tesettürlü bayanlara hitap eden gayet şık ve zarif tasarımlı, günlük veya özel günler, davetler için giyilebilecek elbiseler. Tesettür tasarımcıları gerçekten harika iş çıkartıyorlar. Bazen öyle şahane elbise..

Tesettür Abiyeler85 Görüntüleme0 yorum
Armine En Güzel Tesettür Kıyafetleri Armine En Güzel Tesettür Kıyafetleri

Armine 2014 tesettür kıyafet modelleri yine birbirinden şık ve zarif tasarımları ile hanımların göz bebeği olacak. Armine ipek eşarp modelleri renkleri, desenleri ve kalitesiyle 2014 yazının favori eşarpları arasında yer..

Giyim Koleksiyonları83 Görüntüleme0 yorum
Sefamerve 2014 Tesettür Kap Modelleri Sefamerve 2014 Tesettür Kap Modelleri

Sefamerve kap modelleri ilkbahar yaz koleksiyonu şık tasarımlı ve açık renkli modelleri ile tam mevsimlik tasarımlar olmuş. Vavella markalı yeni kaplar özellikle sırt bölgesindeki değişik ve hoş detayları ile dikkat..

Pardesü Kaplar113 Görüntüleme0 yorum