tunik

Siyah Tunik Modelleri Siyah Tunik Modelleri

Tunik modelleri denilince bunları alanların daha çok muhafazakâr kesim olduğu düşünülür. Fakat her tarza uygun modeller de bulunmaktadır. Tayt veya dar paça pantolonlar ile kombin yapmak isteyen hanımlar için müthiş..

Tunikler85 Görüntüleme0 yorum
Pınar Şems Tunik Modelleri Pınar Şems Tunik Modelleri

Önlü tesettür markların da olan Pınar Şems kendine yakışan şekilde emin adımlarla kalitesin de ödün vermeden farklı model ve tasarımlarla yoluna devam ediyor. Kombin parçaların da olan tunikler de bu yılda..

Tunikler94 Görüntüleme0 yorum
Bayan Tunik Modelleri Bayan Tunik Modelleri

Bu yılın bayan tunik modellerin de oldukça iddialı, desen, renk çeşitliğiyle ve tunikler de ki detaylarla tasarımlara hayran kalacaksınız. Bu yıllın modellerine göz atalım, Bisiklet yaka olan tuniğin bir tarafında..

Tunikler86 Görüntüleme0 yorum
Tesettür Hırka Tunik Modelleri Tesettür Hırka Tunik Modelleri

Tesettür hırka tunik modellerinde bu sene, farklı modeller ön plana çıkıyor. Tunik, kalça kısmını kapatan kıyafet çeşididir. Bu kıyafet çeşitleri tesettürlü kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. Hırka şeklinde tasarlanmış olan..

Tunikler70 Görüntüleme0 yorum
Tesettürlü Tunik Modelleri Tesettürlü Tunik Modelleri

Tesettür denildiği zaman akla sadece etek ya da pantolon gelmemelidir. Oldukça şık durabilen ve bir o kadar da rahat olan tunik modelleri de son zamanların modası olarak göze çarpmaktadır. Tunik..

Tesettür Abiyeler67 Görüntüleme0 yorum
Armine En Güzel Tesettür Kıyafetleri Armine En Güzel Tesettür Kıyafetleri

Armine 2014 tesettür kıyafet modelleri yine birbirinden şık ve zarif tasarımları ile hanımların göz bebeği olacak. Armine ipek eşarp modelleri renkleri, desenleri ve kalitesiyle 2014 yazının favori eşarpları arasında yer..

Giyim Koleksiyonları82 Görüntüleme0 yorum