Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 19 Görüntüleme - Yorum Yazın
Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Tesettür giyiminde önemli bir yeri olan uzun elbise modelleri günlük olarak ve özel davetlerde tercih edilmesi ile bir hayli ön plana çıkmaktadır. Kombini kolay ve rahat olması açısından da tercih edilen bu modeller ile Tesettürlü olan bayanlar oldukça şık olmasının yanı sıra bir hayli de rahat edebilmektedir. Tesettür uzun elbise modelleri, fermuarlı ya da düğmeli modellerde olabilir. Bu bağlamda bakıldığı zaman hem düğmeli olan modeller hem de fermuarlı olan modeller tercih edilebilir. Şık duran bu modeller, ayakkabı ve eşarp seçimi ile de daha şık bir hale gelebilir.

Özel davetler için de tercih edilebilen uzun elbise modelleri, kemerli ya da yaka detayı ile ilgi çekmektedir. Bu bağlamda bakıldığı zaman tesettür uzun elbise modelleri, modelleri bakımından bakıldığı zaman her yere uygun olabilir. Özel davetlerde de giyilebilen uzun elbiseler, daha çok firfirlı olan modeller denilebilir. Fırfırlı olan modellerde genellikle sırt bölgesinde firfir mevcuttur.

Genel olarak bakıldığı zaman tesettür uzun elbise modelleri her yerde giyilebilen modeller arasındadır. Bu bağlamda uzun elbise modellerinde asıl dikkat edilmesi gereken konu ise ayakkabı ve eşarp uyumu olmalıdır. Bu kombini doğru yaptığınız takdirde oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kombin ile özel bir davete ya da iş yemeğine de gidebilirsiniz. Şıklığınızdan şüphe duymamak için kombininizi ona göre yapmanız gerekir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!