Tesettürlü Panço Modelleri

Kategori: Panço Modelleri - 81 Görüntüleme - Yorum Yazın
Tesettürlü Panço Modelleri

Tesettür modasında panço vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında yer almaktadır. Hem rahat hem şık hem de dilediğiniz zaman spor olabilen pançolar birçok tesettürlü kadının vazgeçilmezi arasın da yer alır. Tesettürlü panço modellerine baktığımız da ilk ayrım olarak yazlık ve kışlık pançoları görebiliriz. Kış aylarında genellikle kaşe olarak tasarlanan ve modayı yerinden sallayan pançolar yaz aylarında tiril tiril bir havaya bürünmekte ve şal tarzında tesettürlü kadınlara sunulmaktadır.

Tesettürlü panço modellerinde ilk olarak uzun pançolar karşımıza çıkmaktadır. Özellikle üst kısma kısa şeyler giyildiğinde tunik görevi gören uzun pançolar hem tarz hem de son derece şık bir görüntü oluşturmaktadır. Kısa pançolar ise uzuna nazaran daha çok spor bir görüntü oluşturmaktadır. Kullanımının rahatlığı ve bunun yanı sıra son derece trend olması sebebi ile birçok kadın tarafından tercih edilen pançolar yaz aylarına özel penye kumaştan üretilmektedir. Dize kadar uzanan yahut bileğe kadar uzanan penye pançolar ile tüm yazın keyfini çıkarabilir, rahatsızlık duymadan gezebilirsiniz.

Bununla birlikte şık ve klasik bir tarzınız var ise bu noktada şifon pançoları tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de klasik bir görüntü için her renk şifon pançoları tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise kürk detaylı pançolar oldukça tarz bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Bu yılın moda panço deseni ise kazayağı ile zebra deseni karşımıza çıkmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!