Yeni Sezon Kapalı Elbise Modelleri

Yeni sezon kapalı elbise modellerinde bu sene en çok ön plana çıkan modeller arasında fırfır detaylar yer alıyor. Bunun yanında 2017 yılında en beğeni toplayan İspanyol kol uzun elbiseler, kadınların zarafetini ve şıklığını ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda yeni sezon kapalı elbise modellerinde nakış işlemeli modeller de çok dikkat çekiyor. Kapalı kadınların elbiselerde en sevdiği detaylardan bir tanesi ise, kuşkusuz ki dantel işlemelerdir. Özellikle de her tarafı küpürlü uzun elbise modelleri, kadınların özel günlerinde en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan şifon elbiseler de tesettürlü kadınların beğenisine ve ihtiyacına uygun olarak tasarlanıyor ve küçük detaylarla zenginliştirilerek satışa çıkarılıyor. Belin daha ince gözükmesini sağlayan ince kemer detaylar, aynı zamanda kadınlara şık bir görünüm katıyor. Bu sezon kapalı elbise modelleri arasında en çok beğenilenler arasında ise, kot elbise modelleri yer alıyor.

Tesettür modasında bu sezon, ince kumaştan yapılmış elbise modelleri çok beğeni topluyor. Uzun desenli ve renkli elbiseleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beli lastikli tasarlanan maksi elbiseler, tesettürlü kadınların rahatlıkla kullanabileceği modellerdir. Ayrıca bu modeller, beline kemer takılarak da kullanılabilir. Hakim yaka elbiseler de bu sezon tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Gün içinde hem rahat hem de şık olmanın en kolay yolu, tek parça elbiseleri tercih etmektir.

About Editör