Yeni Sezon Zühre Tesettür Elbise Modelleri

Kategori: Elbiseler - 244 Görüntüleme - Yorum Yazın
Yeni Sezon Zühre Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimin önemli markların da biri olan, ZÜHRE bu yılda kendinden beklenen başarıyı yeni tasarımlarıyla ortaya çıkarmıştır, farklı kombin parçalarını tasarlanan ZÜHRE markasının bu yıl ki tesettür elbise modellerini birlikte inceleyelim,

Çiçek desenli olan, kolları volanlı ve belden yukarı gizli düğme detaylı ve hakim yaka olan etek kısmı geniş kesimli olan yeni sezon Zühre tesettür elbise modelidir bu modelin farklı renkleri ve farklı çiçek desenli modelleri mevcuttur hem günlük kullanımda hem de doğru kombin ile özel gece ve davetlerde de giyebileceğiniz rahat ve kullanışlı bir elbise modelidir.

Kot kumaşlı ve elbisenin üst kısmı dar kesim etek kısmı kloş ve pileli olan kemer kısmında parlak ve taş detayı bulanan kullanışlı bir kombin olmaya hazır bir yeni sezon Zühre tesettür elbise modelidir. Genç kızların ve orta yaş bayanların giyebileceği bir modeldir.

Başka bir modelimiz daha bu model hem günlük kullanımda hem de özel gece ve davetler de giyebileceğiniz kolları, yaka ve kemer kısmın da inci ve taş işlemesi olan, tül pelerini olan oldukça şık ve detaylı bir elbise modelidir.
Lacivert renkli olan, göğüs ve kemer kısmında boncuk işlemeleri bulanan kloş kesimli yeni sezon Zühre elbise modelidir bu modelin beyaz olan rengi de mevcuttur. Zühre modelleri her yaşa, her kesime hitap eden, kaliteli kumaş ve modelleriyle size mağazalarında beklemektedir.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!